Продаж оптом і в роздріб автозапчастин та автоаксесуарів

Повернення товару

Повернення товару:

на нашу адресу підлягає попередньому узгодженню. Питання повернення може обговорюватися по телефону. Відправка товару до нас післяплатою не розглядається.

Повернення товару проводиться в термін до 14 днів від дати замовлення.

Обов'язкова умова повернення товару - збереження заводської упаковки, комплектації, наклейок, лейблів і товарного вигляду виробу. Забороняється наносити на упаковку товару, що повертається написи або позначки.

Повернення товару здійснюється тільки при наявності накладної. В якій повинно бути зазначено Ф.І. клієнта (або номер замовлення), дату замовлення, артикулу товару, його кількість і причини повернення.

Одержувач товару зобов'язаний перевірити якість, кількість, відповідність і комплектацію товару безпосередньо при його отриманні.

Претензії, пов'язані з пошкодженням товару, неповної комплектацією або якістю самого виробу, а так само пересорта товару приймаються в момент отримання товару.

У разі отримання пошкодженого товару під час перевезення стороннім перевізником (Інтайм, Нова пошта, Гюнсел і тд) претензії необхідно пред'явити перевізнику в момент отримання товару.

Недотримання Правил повернення товару тягне за собою відмову в поверненні.

Повернення коштів:

на карту, або розрахунковий рахунок здійснюється після підтвердження менеджером компанії. Повернення грошових коштів перераховується на реквізити покупця даного товара.Указивайте своєму менеджеру прізвище, ім'я, по батькові покупця даного товару, реквізити. Якщо у покупця немає власних реквізитів на повернення коштів, є можливість скористатися сторонніми реквізитами. Необхідно вказувати прізвище, ім'я, по батькові покупця з реквізитами того людини на кого будуть переведені дані кошти. Товар недоотриманий вчасно (5-ти), днів у перевізника оплачується Вами. Якщо товар при явній невідповідності номера на упаковці і номера деталі, а також, якщо зовнішній вигляд і форма запчастини не відповідає замовленої деталі, оплата за транспорт даного вантажу не списується з одержувача. Повернення грошових коштів може тривати від 1-7дней.